אסטרטגיה עסקית

בית - אסטרטגיה עסקית

אסטרטגיה שיווקית/עסקית

גיבוש אסטרטגיה שיווקית מאפשר לנו לרכז את המשאבים שלנו (שהם תמיד מוגבלים) בהזדמנויות המתאימות ביותר על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור העסק שלנו מבחינת מכירות ויתרון תחרותי לטווח הארוך. אני מעמיד לרשותכם את הניסיון הרב בהובלת תהליכים אסטרטגיים כדי שיחד נוכל לגבש את האסטרטגיה המתאימה לכם ולהכין תוכנית מעשית לביצוע בהמשך.

רצוי שלכל ארגון תהיה אסטרטגיה כי בעצם זו מפת הדרכים של הארגון כדי להשיג את מטרותיו. האסטרטגיה חייבת לעבור עדכון תקופתי כי הסביבה משתנה ללא הרף ואסטרטגיה שהייתה טובה אשתקד אינה בהכרח טובה לתקופה הקרובה.

בניית אסטרטגיה היא קריטית במיוחד עבור עסקים שיש להם מוצרים מיוחדים או ייחודיים או במקרים בהם עסק מעוניין לחדור לשוק חדש.

בניית אסטרטגיה היא קריטית במיוחד עבור עסקים שיש להם מוצרים מיוחדים או ייחודיים או במקרים בהם עסק מעוניין לחדור לשוק חדש.

לא ניתן לגבש אסטרטגיה על בסיס אינטואיציות או משאלות לב, להוריד תבנית מהאינטרנט או להעתיק את האסטרטגיה של עסקים אחרים כי לכל עסק אסטרטגיה ייחודית שלו שגובש כדי להתאים לתנאים הייחודיים בו הוא נמצא, למשאבים הספציפיים של העסק, למטרות הייחודיות של בעלי העסק ולרצון בעל העסק מבחינת התפתחות העסק שלו. מלבד זאת, האסטרטגיה שלנו חייבת להתבסס על מחקר שוק / חקר שווקים, על ניתוח המגמות בסביבת הפעילות הקיימת והמתוכננת שלנו, על תרבות הצריכה בשווקי היעד ועל סקירת מתחרים והיתרונות היחסיים של כל אחד מהם.

שלב זה יכול לקחת בין שבוע לחצי שנה, תלוי במוצר או השירות אותו אנו רוצים לשווק ובשוק היעד. הוא מבוצע יחד אתכם או עם הצוות הניהולי שלכם לאחר ותוך כדי לימוד ושיחות עם הגורמים הרלוואנטיים.

האסטרטגיה היא סוג של תוכנית לטווח הארוך המשמשת לנו כמגדל אור שמסמן את הדרך. לכל שוק חייבים להכין אסטרטגיה נפרדת למרות שלפעמים אפשר להשתמש באותה אסטרטגיה במדינות שדומות אחת לשנייה.

התוכניות העסקיות ותוכניות העבודה שנגזרות מהאסטרטגיה משמשות לנו ככלים אופרטיביים לטווח הקצר והמיידי: מה לעשות, מתי לעשות, עם מי לעשות, כמה זה יעלה לנו וכמה נקבל בתמורה. התוכניות הן פועל יוצא של האסטרטגיה ועוברים עדכון או שינוי בהתאם לנסיבות.

 תרצו לדעת אם כדאי לגבש או לרענן אסטרטגיה עבור העסק שלכם? רוצים לשמוע יותר פרטים? תקישו על הכפתור למטה כדי ליצור איתי קשר.