דני בנימין – אסטרטגיה שיווקית וייעוץ עסקי בארץ ובחו"ל

ייעוץ וליווי עסקי

כפי שלא ניתן לראות מתוך הבקבוק את הכיתוב על התווית, כך מנהלי עסקים אינם מסוגלים לבחון את העסק שלהם או את הארגון שלהם באופן אובייקטיבי

 

תפקיד הייועץ העסקי או המלווה העיסקי הוא לשמש מאין מנטור למנכ"ל ו/או לבעלי התפקידים הבכירים בחברה, לספק להם מבט חיצוני ואובייקטיבי ולהנחות אותם על בסיס ניתוחים ופרמטרים הנשענים על ניסיון שנצבר בעבודה עם מגוון עסקים אחרים.

בעליי ומנהלי עסק אמורים להכיר את העסק שלהם יותר טוב מכל אחד אחר. המנהל נדרש להתמקד, להיות חד, לפתור בעיות שעולות, לטפל באירועים והוא נמדד על בסיס תוצאותיו. לרוב, ליד ההתמחות, המקצועיות והמצויינות אין פנאי למבט רחב אל האסטרטגייה העסקית או האסטרטגיה השיווקית. תהליך ייעוץ עסקי מוצלח מסתמך על עבודה משותפת של היועץ עם המנכ"ל או עם צוותי ניהול של הארגון.

בנוף העסקי התחרותי של היום, חשוב יותר מתמיד שתהיה לחברה אסטרטגיה ברורה ומוגדרת היטב. יועץ עסקי עובד יחד עם המנכ"ל והצוות המוביל של החברה כדי לרתום את הידע והניסיון שלהם כדי לפתח אסטרטגיה, לזהות הזדמנויות לצמיחה ולהתגבר על אתגרים.

במה אני יכול לעזור לך:

אם אתה רציני לגבי הגדלת העסק שלך, אז צור קשר לשיחת אבחון ראשוני ללא מחוייבות.

ייעוץ וליווי עסקי נכון יכול להיות נכס יקר ערך לעסק שלך. הוא יכול לעזור לך להשיג את המטרות שלך, לחסוך לך זמן ומשאבים, ולתת לעסק שלך יתרון תחרותי.

דילוג לתוכן