דני בנימין – אסטרטגיה שיווקית וייעוץ עסקי בארץ ובחו"ל

שיווק בינלאומי

נבנה ונטמיע מערכת הפצה, לוגיסטיקה ושירות שתגדיל מכירות ותחזק את המותג

עסקים רבים מצליחים להגיע עם המוצרים שלהם לשווקים חדשים אך נשארים "תקועים" על רמת מכירות נמוכה יחסית עקב תחרות, בעיות לוגיסטיות, תקשורת לקויה או בגלל שלא הצליחו להפיק את המירב ולשפר את התוצאות העסקיות תוך חיזוק מערכות היחסים והמותג. כאן בא לידי ביטוי הניסיון המעשי הרב שלי בביסוס מערכות יחסים מסחריים והטמעת מערכות קשר, שליטה ושירות.

ציור של גלובוס

פעמים רבות קורה שאנו משקיעים משאבים ביצירת קשר עסקי בחו"ל, מצליחים לאתר לקוח מתאים, מתחילים לייצא ולאחר מכן מחכים להזמנות. כלומר, חושבים שההצלחה במכירות תלויה באותו קשר עסקי שיצרנו. מעטים מבינים שהתפתחות המכירות והיקף העסקים באותה מדינה רחוקה, תלויה לא רק במפיץ/זכיין/סוכן/קמעונאי טוב. אחראיות ההצלחה באותה מדינה נופלת גם עלינו כספקים ויש הרבה מה לעשות כדי לעזור, לקדם, להאיץ ולהבטיח הצלחה. גם אם המכירות הן טובות, ברוב המקרים, פעולות פשוטות ולא יקרות יחסית שלנו יכולות להגדיל אותן יותר.

מה שבשליטה שלנו תלוי במידה רבה בסוג המוצר/השירות, באופי ההסכם ובמעמד הצד השני אך ישנם מספר גורמים שתמיד יהיו בשליטה המלאה או החלקית שלנו וחשוב להשתמש באלה כדי לחזק את הקשר, להגדיל מכירות ולחזק מוניטין.

בין אם אתם בתחילת הדרך ובין אם אתם כבר מייצאים תקופה ארוכה אוכל לעזור לכם למכור יותר, להרוויח יותר, לחזק את המוניטין תוך ניצול הפוטנציאל הקיים בכל מערכת עסקית. אנו נבדוק יחד את המערך השיווקי, הלוגיסטי והכלכלי ונגלה שבכל אחד מהם קיים פוטנציאל שיכול להביא לתועלות ולתוספת הכנסה ורווח.

נשמע מופרח? רוצים לשמוע עוד ללא כל מחיבות שלכם?

תקישו על הכפתור כאן ותקבעו איתי שיחה.

דילוג לתוכן