מציאת הזדמנויות עסקיות בחו"ל

בית - מציאת הזדמנויות עסקיות בחו"ל

עסקים בחו"ל

מציאת הזדמנויות עסקיות בחו"ל

האיתור של הזדמנויות עסקיות צריך להתבצע על בסיס האסטרטגיה שגובשה לשוק היעד ותוך שימוש בתוכנית העבודה ובכלים שהוכנו למטרה זו. מערכת ענפה של קשרים עסקיים וארגונים רב לאומיים עומדת לרשותכם כדי להבטיח התאמה מרבית לרצונות וצרכים שלכם. תהליך איתור קשרים עסקיים יכול להיות מהיר אך יכול גם לקחת זמן – הכל תלוי במוצר או בשירות, במחיר, בתחרות ובתקציבים שמוכנים להשקיע.

בעלי עסקים רבים אומרים: "מה בעיה? אנו נחפש מועמדים פוטנציאליים בעזרת גוגל ונפנה אליהם." הסבר מפורט מדוע "שיטת הגוגל" היא לא טובה ואפילו מסוכנת ניתן למצוא במדריך החינמי שלי, אבל די לומר שבעזרת גוגל ספק אם נצליח להגיע למועמדים הפוטנציאליים המתאימים, ושקיימת סבירות שנבזבז זמן, ואולי נבזבז משאבים בהתעסקות בכאלה שאינם מתאימים ואף בכאלה שעלולים להזיק לנו.

בניית אסטרטגיה היא קריטית במיוחד עבור עסקים שיש להם מוצרים מיוחדים או ייחודיים או במקרים בהם עסק מעוניין לחדור לשוק חדש

יתר על כן. אחרי שמצאנו דרך גוגל את המועמדים שנראים לנו מתאימים פוטנציאלית לקשר, איך נעביר אליהם את המסר או את הבקשה? רוב העסקים מוצפים ברמה יומית בפניות של כאלה שרוצים למכור להם משהו ורוב מקבלי ההחלטות בדרך כלל מתעלמים מפנייה של גוף לא מוכר – גם אם המוצר מאד אטרקטיבי או ייחודי והחומר הפרסומי ברמה גבוהה.

רמת הקושי באיתור לקוחות פוטנציאליים תלויה בוותק העסק שלכם, אם אתם כבר מייצאים, התקציב שאתם מוכנים להשקיע וכמובן בצפיפות השוק ורמת המחירים בארץ היעד. קיימות דרכים רבות להגיע ללקוחות פוטנציאליים ועבור עסקים קטנים חלק מהן יקרות מידי. כאן באים לידי ביטוי הקשרים האישיים שלי עם מאות אנשי עסקים בארצות רבות בעולם וביכולתי לקצר עבורכם את הדרך ולהגיע למועמדים פוטנציאליים באופן בלתי אמצעי. (סוג של פרוטקציה). הרעיון הבסיסי העומד מאחורי כל הדרכים האלה הוא העקרון שהשיווק הטוב ביותר זה השיווק מפה לאוזן ושהדרך הטובה ביותר להגיע לאוזנו של מקבל החלטות היא להיעזר במישהו שמכיר אותו אישית או מישהו שמוכר לו כגוף "רציני".

מהירות האיתור של לקוחות פוטנציאליים תלויה בדרך כלל בתקציב שאתם רוצים להשקיע. המעורבות האישית שלי מובטחת לכם בשלב זה וניתן באמצעותי אף להציג את המוצר ו/או את השירות שלכם בפני פורומים שונים של אנשי עסקים בחו"ל.

אחרי שאתרנו לקוחות פוטנציאליים בשוק היעד ויצרנו קשר אתם מתחיל תהליך לא פחות חשוב – של ניהול דיאלוג כדי להבין את הפוטנציאל, הרצון והיכולת של הצד השני ומשא ומתן לקשירת קשר – אם אכן החלטנו שזה טוב לנו. הרבה עסקים ישראלים מפספסים בשלב זה בגלל ההבדלים בתרבות העסקית וקורה לפעמים שמאבדים קשר טוב כי לא פירשנו נכון את הרצונות שלו או שוויתרנו על עסקה טובה כי חשבנו שהצד השני לא מעוניין. הניסיון שלי בניהול קשרים עסקיים בינלאומיים בא לעזרתכם בשלב זה, והקשרים שלי בחו"ל מאפשרים גם לקבל תמיכה מקצועית בישראל או בארץ היעד אם היא נדרשת. (ייעוץ משפטי, תרגום מסמכים וכו')

רוצים לשמוע יותר על תהליך איתור קשרים עסקיים?
תקישו על הכפתור כאן ותקבעו איתי שיחה.