השירותים שלנו

אנו מציעים להעמיד לרשותכם מעל 30 שנות ניסיון בניהול ובהובלה של חברות וניסיון עשיר בפיתוח שווקים – בעיקר בחו"ל אך גם בארץ. אנו מביאים אתנו ניסיון בליווי מנהלים ובפיתוח ארגוני ובבדיקה והכנה של תוכניות אסטרטגיות ושיווקיות, כולל בדיקה וניתוח שווקים חדשים בחו"ל ומציאת ערוצי מכירות או שיתופי פעולה. אנו גם מתמחים בביצוע תוכניות הבראה ו-turn-around.

אנו יודעים שהיום יום שלכם מתנהל באינטנסיביות רבה ושהצורך בעבודה יעילה מובילה על פי רוב לעומס גדול עליכם ועל המנהלים שלכם. מכאן שבמקרים רבים אין פנאי או אפשרות ממשית לבדיקה של אפשרויות פיתוח מחוץ לתחומי העבודה הרגילים. במקרים רבים העיסוק בדחוף ובמידי אינו מאפשר לנו להביט קצת מעבר לאופק לשווקים חדשים או לשיתופי פעולה עם חברות אחרות. אנו גם מכירים את המגבלות הכספיות של חברות קטנות ואת החשש מהכניסה לתהליך שבסופו של דבר עלול להוסיף רק הוצאת. אנו פיתחנו מודלים המותאמים במיוחד לך. 

מעורבות

אנו מעורבים בעבודה כאילו אנו חלק מהחברה ואנו מערבים את כל מי שצריך להיות מעורב בחברה

תוצאות

אנו מבקשים תשלום אך ורק על פי תוצאות. אין תוצאה - אין תשלום. קיימות מספר אפשרויות להסדר כזה

יושרה ואמינות

איננו מבטיחים מה שאיננו יכולים לקיים. אם מטרה מטרה כלשהי שלכם אינה תחום ההתמחות שלנו אנו לא נקבל על עצמינו את העבודה.

יש לנו שלושה מודלי עבודה עיקריים

מודל TIME SHARING

אתם בטוחים שיש לך מוצר (או שירות) טוב ואתה רוצה להתחיל לשווק אותו או להרחיב את השיווק שלו בארץ או בחו"ל. החברה לא יכולה לממן כרגע מנהל שיווק במשרה מלאה. אנו אבנה יחד אתכם מתכונת של עבודה חלקית כנגד חשבונית קבועה חודשית (ריטיינר). זאת ללא מיסוד יחסי עובד מעביד או התחייבות לתקופה מינימלית. כך תוכלו להתחיל לבנות את השוק בלי להסתכן בהוצאות גדולות. כמובן שאין כל בעיה לקבל מאיתנו חתימה על הסכם סודיות והתחייבות לא לקשור קשר עסקי בעתיד עם מתחרה. ברגע שתחוש שהמצב מצדיק זאת תוכלו להפסיק את תשלום הריטיינר ולנתק את היחסים איתנו, או לעבור למודל עבודה של תשלום עבור תוצאות.

דוגמאות

  • סקר שוק ו/או יצירת קשרים עם לקוחות פוטנציאליים במדינה כלשהי.
  • מציאת מועמדים לשת"פ עסקי בארץ או בחו"ל
  • בניית אסטרטגיית שיווק עבור מוצר או קבוצת מוצרים ו/או בכניסה לשוק חדש
מודל תשלום עבור תוצאות

ברצונכם למכור את מוצריכם/שירותיכם בפלח שוק חדש שלא התנסיתם בו, ונדרש עבודה של יצירת קשר עם לקוחות חדשים. אין לכם ביטחון שתצליחו בכך ואין לכם כרגע אדם פנוי בארגון שייקח זאת על עצמו. אנו נוביל את המהלך עבורכם ונבצע את העבודה הנדרשת והתמורה שלנו תחושב כאחוז מהתמורה בפועל בתחום החדש. תמלוגים/עמלות אלה יתוחמו בזמן כך שלא תהיה לכם התחייבות שתימשך שנים ותוכל לסיים את הקשר איתנו ברגע שאתם מרגישים שאתם מסתדרים לבד.

דוגמאות

  • פיתוח שוק (או חדירה לשוק) בחו"ל במדינה מסוימת או בקבוצת מדינות
  • ייצוא של מוצר או קבוצת מוצרים לשוק חדש
  • החדרה ו/או שיווק ומכירה של מוצר/שירות חדש
מודל תשלום חד פעמי

ברצונך לפתח שוק חדש, להרחיב את עסקיך באזור חדש (לדוגמה – בחו"ל), לבצע ריארגון או שינוי בחברה או לבצע הדרכה והעצמה של מנהלים. יתכן שמדובר בתהליך חיצוני כגון בדיקת שוק, איתור גורמי המפתח או חיפוש שותפים פוטנציאליים, או בתהליך פנימי של גיבוש עבודת צוות, ביצוע תוכנית הבראה או קידום מנהלים. מדובר במשימה שיש לה משך ביצוע מוגבל אבל אין בחברה שלכם כרגע את היכולות לבצע אותה באופן עצמאי. אנו נשמח לתת לך הצעה לביצוע המשימה תוך פירוט השלבים וקביעת לוח זמנים מחייב. כמובן שאותו הדבר אפשרי גם במודל שכולל ליווי.

דוגמאות

  • ניתוח עסקי ובניית תוכנית הבראה לחברה
  • אימון ו/או ליווי מנהלים (בכירים ו/או בדרגות ביניים) וחיזוקם בתחומים מקצועים ואישיים
  • בניית תוכנית אסטרטגית לחברה וניתוח האופציות לפיתוח עסקי

רוצה לדעת עוד?

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

*נשתמש בפרטיכם אך ורק לצורך קשר אתכם. לא נעביר את פרטיכם לצד שלישי כלשהו